Jak fotografować architekturę i urządzać wnętrza w kamienicach?

Szalony czas! Ilość wydarzeń i zdarzeń, które przyniosła ta jesień mogłaby przytłoczyć całą drużynę piłkarską, ale jest moc! Przed Wami kilka kadrów z projektu Mikrograntu "Kamienice z Przedmieścia: społeczne gospodarowanie na klatce i na stronie".

O urządzaniu kamienicowych wnętrz rozmawiałam z Wami w Folgujemy. Kameralna atmosfera sprzyjała rozmowom o tym, co jeszcze możemy zrobić, by ratować te kamienice, którym ratunek jest bardzo potrzebny i jak dbać o to, co już jest piękne!

Maciek Lulko opowiedział o fotografowaniu architektury w Muzeum Etnograficznym! Mam nadzieję, że to spotkanie pozwoliło wszystki na nowo spojrzeć na otaczające nas kamienice :)
Dla kreatywnych dusz przygotowaliśmy warsztaty z Pani to Potrafi z dekorowania talerzy naściennych. Dziewczyny dzieliły się też swoimi wnętrzarskimi trikami. Za gościnę i twórczą atmosferę dziękujemy Pracowni Komuny Paryskiej 45.
Więcej informacji o Mikrograncie "Kamienice z Przedmieścia: społeczne gospodarowanie na klatce i na stronie" znajdziecie TUTAJ.


Zdjęcia: Marta Gutsche
Projekt realizują:
Jacek Sterczewski
a Jacka na pewno kojarzycie z Dnia Trójkąta, Nocy Nadodrza i wielu kulturalnych wydarzeń we Wrocławiu! Jest socjologiem i podcasterem, który bardzo aktywnie działa na Nadodrzu, szczególniena Łokietka 5 i na “Trójkącie”.


Kasia Kwiecień
znacie mnie z tego bloga i pewnie kilku innych działalności w internecie i nie tylko. Na co dzień pracuję w Fu-Ku, gdzie zajmuję się strategią i komunikacją marek, a po godzinach nagrywam podcast Myśli Zebrane, piszę FashionBranding.pl oraz MieszkaniewKamienicy.com.

1 komentarz

  1. Trzymajcie namiary - https://wywozz.pl/rozbiorka-altany/
    Interesuje mnie rozbiórka altan w Krakowie. Czy warto to im zlecić? Szukam wykonawcy, który to załatwi. Kogo polecacie?

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Mieszkanie w kamienicy. Theme by STS.