Dekoracje i aranżacje w stylu dawnej epoki


Może i nie jestem architektem, ale co się ma w genach i po drodze wyuczy, wyczuje, wydoświadcza - to moje! Dlatego dziś mogę doradzić, wspomóc, urządzić, opowiedzieć, wyłożyć, napisać i stworzyć wnętrze w klimacie. Czasem wystarczy kilka elementów, które uzupełnią historię, którą się przekazuje. Zatem! Dorzuciłam do sesji modowej Orsay swoje trzy grosze. Tu pamiętamy, że jest to sesja kolekcji i na pierwszym planie mają się wyróżniać ubrania. W sesji bardziej wizerunkowej przestrzeń odgrywa większą rolę, a tutaj ma być po prostu idealnie dopasowanym tłem.
Na zdjęciach zobaczycie plakat, który przywiozłam sobie z Turynu i dałam do oprawienia drużynie Oprawiamy w ramy. Do tego radio nawiązujące do poprzednich epok i fornirowany stolik, wyszperany na OLX. Szyku zadaje też wazon po babci. Spójrzcie, że w ten sposób nowoczesna przestrzeń przyjmuje trochę klimatu przeszłych epok. 


Sesja marki ORSAY

fotograf: Łukasz Żyłka 

modelka: Patrycja Traczyk 

agencja

Organizacja: Marta Gruntmejer

Stylizacje: Anna Ciernia

Bartosz Satora 

MUA: Magda Majka Lewicka

Ekipie gratuluję zdjęć!Dodałam też trochę swoich czasopism z dawnych lat, w tym moje ulubione Ty i Ja, które za czasów PRL było doceniane nawet za granicą! A to wszystko za sprawą fantastycznych twórców, m.in. okładek - których autorami byli znani artyści i graficy np. Młodożeniec czy Świerzy. Polska Szkoła Plakatu powinna Wam coś podpowiedzieć ;)
I tak to już jest, kiedy tu na blogu dzieje się mniej, media społecznościowe są bardziej milczące, Mieszkanie w kamienicy nadal jest w ruchu! Tym razem w sesji zdjęciowej Orsay znajdziecie trochę moich dodatków i mebli. Przyłożyłam swoją rękę do wnętrza i mam nadzieję, że to nie był ostatni raz ;) 


Jeśli chcielibyście jeszcze popatrzeć na to, jak można aranżować przestrzeń, to zerknijcie na sesję w starej szklarni lub profil Myśli Zebranych - tam wraz z Martą dopieszczamy małe i większe kadry, aby cieszyć oczy i poczcucie estetyki. 

(tu akurat moje dłonie, Marta robi zdjęcie - zerknijcie koniecznie, jak pięknie fotografuje!)
Aranżacja - o co zadbać?

Jak już potrzebujecie wsparcia w poszukaniu klimatycznego wnętrza lub jego stworzeniu - oto proszę, stawiam się ja, mój zmysł i umysł. Co można?

  • znaleźć mieszkanie z odpowiednim światłem, umeblunkiem,
  • sprowadzić choćby z księżyca potrzebne meble, dodatki, kwiaty, obrazki, szkło,
  • być na miejscu - tu ułożyć, tam przestawić, tu dołożyć,
  • skonsultować, omówić, powiedzieć co trzeba, a co nie.
Piszcie na zyciewkamienicy@gmail.com.

Odzywacie się też w sprawie poszukiwania mieszkań, urządzania ich - też można :) W miarę dostępnego czasu i umiejętności staram się podejść do tej pracy z pełną rzetelnością i kreatywnością!

1 komentarz

  1. A jakie macie tam zabezpieczenia? Czy coś z tego - https://www.eltrox.pl/producent/hikvision.html ? Ewentualnie jakie inne robią dużą różnicę? jakie pewniaki?

    OdpowiedzUsuń

Instagram

Mieszkanie w kamienicy. Theme by STS.